1 10 11 12 2 3 4 5 6 7 8 9
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Pracownicy - Urząd Gminy - Urząd Gminy Słońsk.

 

Pobierz PDF

Pracownicy

 
1.Wójt Gminy Słońsk 
wojt@slonsk.pl
2.Zastępca Wójta
zcawojta@slonsk.pl
3.Sekretariat

sekretariat@slonsk.pl 

4.Skarbnik
skarbnik@slonsk.pl
5.Gospodarka Nieruchomościami
nieruchomosci@slonsk.pl
6.Budownictwo, zamówienia publiczne
budownictwo@slonsk.pl
7.Ochrona Środowiska, zamówienia publiczne
srodowisko@slonsk.pl
8.Gospodarka Gruntami
geodezja@slonsk.pl
9.Księgowość
place@slonsk.pl
10.Księgowość Podatkowa
windykacja@slonsk.pl
11.Zwrot podatku akcyzowego
akcyza@slonsk.pl
12.Podatki
podatki@slonsk.pl
13.Obrona Cywilna
obr.cywilna@slonsk.pl
14.Drogownictwo
drogownictwo@slonsk.pl
15.Kadry i Oświata 
kadry@slonsk.pl
16.USC i Ewidencja Ludności 

usc@slonsk.pl

17.Rolnictwo i Obsługa Kasykasa@slonsk.pl
18.Biuro Rady biurorady@slonsk.pl
19.

Promocja Gminy

redakcja@slonsk.pl

20.Aktualności Gminy Słońsk redakcja@slonsk.pl
22.Ewidencja działalności gospodarczej
dzialalnosc@slonsk.pl
23.Koncesje Alkoholowe
dzialalnosc@slonsk.pl
24Gospodarka odpadami 

odpady@slonsk.pl

25.Gminy Ośrodek Pomocy społecznej

gops@slonsk.pl

Wojciech Zimmerman
  • Agencja Nieruchomości Rolnych
  • Edukacja z przyszłością
  • Euroregion PRO EUROPA VIADRINA
  • Koło Łowieckie Dzik w Słońsku
  • Koło nr 1 PZW Słońsk
  • Lubuska Niebieska Tarcza
  • Muzeum Martyrologii
  • Nieodpłatna pomoc prawna
  • OSP Słońsk
  • Towarzystwo Przyjaciół Słońska
  • Zespół Szkół w Słońsku
  • Ziemia Lubuska
Urząd Gminy Słońsk
ul. Sikorskiego 15, 66-436 Słońsk
NIP: 598-13-22-147
Tel.: 95 757 22 71
Fax.: 95 757 22 68
e-mail: sekretariat@slonsk.pl
poniedziałek: 7.30 - 16.30
wtorek - czwartek: 7.30 - 15.30
piątek: 7.30 - 14.30
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x